Welkom bij W.T.O.C.




















Teams

Team : WTOC E1


WTOC E1 op 26 september 2015
Achter v.l.n.r.: Marten Dijkstra (leider), Jelke Bijlstra, Roel Nicolai, Gerben Zijlstra, Wybren Lieuwes (leider), Sjoerd-Jan Dijkstra, Harry Merkus ( trainer).
Voor v.l.n.r.:
Hiske de Vries, Tibo van der Naald, Max van der Linden, Gedy de Vries, Joanke Thalen.
Kyan vd Kooi ontbreekt op de foto.

 

E1-pupillen 7 tal Gemengd

S.J. Dijkstra        
K. van der Kooi  
T. vd Naald                                     
G. Zijlstra           
M. v/d Linden    
R. Nicolai           
J. Bijlstra            
J. Thalen            
H de Vries           
G. de Vries         

Aantal personen: 10

Trainers/Leiders:
M. Dijkstra                                     
W.R.Lieuwes     

Wedstrijdprogramma WTOC E1
 

SJO Feanstars E3  
Ropta Boys E2    
Opende E4G    
ONB E5    
SJO Bergum BCV Combinatie E7
Noordbergum E1G  
ONB E6G    
Dokkum E2    
ONT E3    
WTOC E1G    
SJO Jong Harkema E4
VIOD E2G    
12-sep-15 2 SJO Jong Harkema E4 ONB E5   17-okt-15 7 ONB E5 SJO Bergum BCV Combinatie E7
  2 WTOC E1G VIOD E2G     7 Dokkum E2 Ropta Boys E2
  2 ONT E3 Noordbergum E1G     7 WTOC E1G ONT E3
  2 Dokkum E2 SJO Bergum BCV Combinatie E7     7 SJO Feanstars E3 Noordbergum E1G
  2 ONB E6G Opende E4G     7 SJO Jong Harkema E4 ONB E6G
  2 Ropta Boys E2 SJO Feanstars E3     7 VIOD E2G Opende E4G
               
19-sep-15 3 SJO Jong Harkema E4 WTOC E1G   31-okt-15 8 Ropta Boys E2 WTOC E1G
  3 SJO Feanstars E3 Dokkum E2     8 Opende E4G SJO Feanstars E3
  3 VIOD E2G ONB E6G     8 SJO Bergum BCV Combinatie E7 VIOD E2G
  3 Opende E4G Noordbergum E1G     8 Noordbergum E1G SJO Jong Harkema E4
  3 ONB E5 Ropta Boys E2     8 ONB E6G ONB E5
  3 SJO Bergum BCV Combinatie E7 ONT E3     8 ONT E3 Dokkum E2
               
26-sep-15 4 WTOC E1G ONB E5   7-nov-15 9 SJO Feanstars E3 SJO Bergum BCV Combinatie E7
  4 ONT E3 SJO Feanstars E3     9 Dokkum E2 Noordbergum E1G
  4 Dokkum E2 SJO Jong Harkema E4     9 ONT E3 Ropta Boys E2
  4 ONB E6G SJO Bergum BCV Combinatie E7     9 WTOC E1G ONB E6G
  4 Noordbergum E1G VIOD E2G     9 SJO Jong Harkema E4 Opende E4G
  4 Ropta Boys E2 Opende E4G     9 VIOD E2G ONB E5
               
3-okt-15 5 VIOD E2G Ropta Boys E2   14-nov-15 10 Opende E4G ONT E3
  5 SJO Jong Harkema E4 ONT E3     10 ONB E5 Dokkum E2
  5 SJO Feanstars E3 ONB E6G     10 SJO Bergum BCV Combinatie E7 SJO Jong Harkema E4
  5 SJO Bergum BCV Combinatie E7 Noordbergum E1G     10 Noordbergum E1G WTOC E1G
  5 Dokkum E2 WTOC E1G     10 ONB E6G Ropta Boys E2
  5 ONB E5 Opende E4G     10 VIOD E2G SJO Feanstars E3
               
10-okt-15 6 ONT E3 VIOD E2G   28-nov-15 11 SJO Feanstars E3 ONB E5
  6 Ropta Boys E2 SJO Jong Harkema E4     11 Ropta Boys E2 Noordbergum E1G
  6 ONB E6G Dokkum E2     11 Dokkum E2 Opende E4G
  6 Noordbergum E1G ONB E5     11 ONT E3 ONB E6G
  6 Opende E4G SJO Bergum BCV Combinatie E7     11 WTOC E1G SJO Bergum BCV Combinatie E7
  6 WTOC E1G SJO Feanstars E3     11 SJO Jong Harkema E4 VIOD E2G
               
        5-dec-15 1 SJO Feanstars E3 SJO Jong Harkema E4
            1 Opende E4G WTOC E1G
          1 ONB E5 ONT E3
          1 SJO Bergum BCV Combinatie E7 Ropta Boys E2
          1 Noordbergum E1G ONB E6G
          1 VIOD E2G Dokkum E2
               
        24-okt-15   beker / inhaal  
        21-nov-15   beker / inhaal  
        12-dec-15   beker / inhaal