Welkom bij W.T.O.C.




















Teams

 
WTOC D2G op 19 september 2015
Achter v.l.n.r Sytze de Boer (trainer), Oane Jacob Nauta, Klaas Dijkstra, Yme Sjoed Vlasma, Meine de Vries, Nykle Vlasma (leider)
Midden v.l.n.r: Jan Berend Zuidersma, Steven Roffel, Jorn Schotanus, Gert- Jan Veenstra.
Voor: Hendrik Rottiné

WTOC D2:

D2-pupillen 7 tal Jongens

M. de Vries        
O.J. Nauta          
H. Rottiné           
J. Schotanus       
G.J. Veenstra      
K. Dijkstra          
J.B. Zuidersma   
S. Roffel             

Aantal personen: 8

Trainers:

Leiders:

 

GSVV D1
WTOC D2G
Anjum D2G
Dokkum D2G
Monnik De D2G
V en V'68 D2
12-9-2015 2 Monnik De D2G GSVV D1
  2 Dokkum D2G WTOC D2G
  2 V en V'68 D2 Anjum D2G
     
     
19-9-2015 3 Monnik De D2G V en V'68 D2
  3 GSVV D1 Dokkum D2G
  3 WTOC D2G Anjum D2G
     
     
26-9-2015 4 Dokkum D2G Monnik De D2G
  4 Anjum D2G GSVV D1
  4 WTOC D2G V en V'68 D2
     
     
3-10-2015 5 V en V'68 D2 Dokkum D2G
  5 Monnik De D2G Anjum D2G
  5 GSVV D1 WTOC D2G
     
     
10-10-2015 6 V en V'68 D2 GSVV D1
  6 Monnik De D2G WTOC D2G
  6 Dokkum D2G Anjum D2G
     
     
17-10-2015 7 GSVV D1 Monnik De D2G
  7 WTOC D2G Dokkum D2G
  7 Anjum D2G V en V'68 D2
     
     
31-10-2015 8 V en V'68 D2 Monnik De D2G
  8 Dokkum D2G GSVV D1
  8 Anjum D2G WTOC D2G
     
     
7-11-2015 9 Monnik De D2G Dokkum D2G
  9 GSVV D1 Anjum D2G
  9 V en V'68 D2 WTOC D2G
     
     
14-11-2015 10 Dokkum D2G V en V'68 D2
  10 Anjum D2G Monnik De D2G
  10 WTOC D2G GSVV D1
     
     
28-11-2015 1 GSVV D1 V en V'68 D2
  1 WTOC D2G Monnik De D2G
  1 Anjum D2G Dokkum D2G
     
     
18-10-2015   beker/inhaal  
21-11-2015   beker/inhaal  
5-12-2015   beker/inhaal  
26-4-1903   beker/inhaal  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto gemaakt op 3 april 2010

 

klup

 

1e klasse BB

 

 

 

 

1

Stanfries D2

 

6-mrt-10

1

 9:00

Stanfries D2

Udiros D2

2

Friese Boys D2

 

 

1

 9:00

Friese Boys D2

Frij

3

WTOC D2

 

 

1

10:30

WTOC D2

ODV D1

4

ODV D1

 

 

 

 

 

 

5

 

 

13-mrt-10

2

10:15

ODV D1

Friese Boys D2

6

Udiros D2

 

 

2

0:00

Frij

Stanfries D2

 

 

 

 

2

10:00

Udiros D2

WTOC D2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20-mrt-10

 

 

Beker/ Ynhelje

Beker/ Ynhelje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27-mrt-10

3

 9:00

Stanfries D2

ODV D1

 

 

 

 

3

 9:00

Friese Boys D2

WTOC D2

 

 

 

 

3

0:00

Frij

Udiros D2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3-apr-10

4

 9:00

Friese Boys D2

Udiros D2

 

 

 

 

4

10:30

WTOC D2

Stanfries D2

 

 

 

 

4

10:15

ODV D1

Frij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10-apr-10

5

 9:00

Stanfries D2

Friese Boys D2

 

 

 

 

5

0:00

Frij

WTOC D2

 

 

 

 

5

10:00

Udiros D2

ODV D1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17-apr-10

6

10:00

Udiros D2

Stanfries D2

 

 

 

 

6

0:00

Frij

Friese Boys D2

 

 

 

 

6

10:15

ODV D1

WTOC D2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24-apr-10

7

 9:00

Friese Boys D2

ODV D1

 

 

 

 

7

 9:00

Stanfries D2

Frij

 

 

 

 

7

10:30

WTOC D2

Udiros D2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15-maaie-10

8

10:15

ODV D1

Stanfries D2

 

 

 

 

8

10:30

WTOC D2

Friese Boys D2

 

 

 

 

8

10:00

Udiros D2

Frij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18/19/20 maaie 10

9

10:00

Udiros D2

Friese Boys D2

 

 

 

 

9

 9:00

Stanfries D2

WTOC D2

 

 

 

 

9

0:00

Frij

ODV D1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22-maaie-10

 

 

Beker/ Ynhelje

Beker/ Ynhelje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29-maaie-10

10

 9:00

Friese Boys D2

Stanfries D2

 

 

 

 

10

10:30

WTOC D2

Frij

 

 

 

 

10

10:15

ODV D1

Udiros D2