Welkom bij W.T.O.C.





















 Wedstrijdsecretaris


 

Deze pagina wordt niet meer bijgehouden!!!!

 

Kijk op www.wtoc.frl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Programma 4e klasse B op 12 maart:
 

GSVV - Leovardia 1-1
Lions'66 - ASC 3-0
V en V'68 - Suameer 2-3
VIOD - Birdaard FC 2-0
VCR - Ropta Boys 1-3
Lauwers De - VC Trynwalden 2-1
Twijzel SC - WTOC 1-2

Stand op 12 maart
 

1 VIOD 18 - 42   54 - 22 8 De Lauwers 18 - 23   27 - 35
2 WTOC 17 - 41   39 - 15 9 V en V '68 19 - 22   24 - 34
3 Trynwalden 19 - 39   49 - 19 10 Leovardia 18 - 16   23 - 36
4 Twijzel 16 - 32   47 - 22 11 Birdaard 18 - 15   19 - 37
5 Ropta Boys 19 - 32   34 - 27 12 Suameer 19 - 15   23 - 48
6 ASC 18 - 28   35 - 35 13 VCR 17 - 11   20 - 42
7 Lions '66 18 - 26   39 - 33 14 GSVV 18 - 11   14 - 42

Programma zaterdag 12 maart

Twijzel SC 1 - WTOC 1 1-2
V en V'68 2 - WTOC 2 1-4
WTOC 3 - Twijzel SC 3 afg
Wykels Hallum B1 - WTOC B1 0-0
WTOC D1 - Wardy D1 5-2
WTOC D2G - Drachten D4  
WTOC E1G - Hardegarijp E2 3-2
WTOC F1G - Oostergo F1 3-5
Be Quick D F6 - WTOC F2G 3-1
Dokkum MP1G - WTOC MP1 7-1
WTOC MP 1 - Anjum MP1  
VC Trynwalden MP2 - WTOC MP1 5-2
WTOC MP 1 - Ternaard MP 1  
WTOC VR1 - Wardy VR1 3-0
ST WTOC/Oostergo MB1 - Boornbergum'80 MB1 afg
Leeuwarder Zwaluwen MC1 - ST WTOC/Oostergo MC1 1-1

De wedstrijden van MP worden gespeeld bij Ternaard

 

Programma maandag 14 maart

85319 18:45 Drachten MB1 - ST WTOC/Oostergo MB1 4-1

 

Programma  woensdag 16 maart

116571 18.30  WTOC D2G - Drachten D4  

 

Programma vrijdag 18 maart

116237 19:15 SJO Bergum BCV C. VR4 - WTOC VR2  
116125 19:45 Fean'58 VR2 - WTOC VR2  
115464 20:15 WTOC VR2 - Be Quick D VR4  
           

Deze wedstrijden worden gespeeld op Sportpark Koningsland Burgum

 

Programma 4e klasse B op 19 maart:
 

VC Trynwalden - Twijzel SC 3-0
Ropta Boys - VIOD 1-4
WTOC - VCR 4-1
ASC - V en V'68 2-0
Suameer - Lions'66 1-1
Leovardia - Lauwers De 3-0
Birdaard FC - GSVV 1-1

Stand op 19 maart

1 VIOD 19 - 45   58 - 23 8 De Lauwers 19 - 23   27 - 38
2 WTOC 18 - 44   43 - 16 9 V en V '68 20 - 22   24 - 36
3 Trynwalden 20 - 42   52 - 19 10 Leovardia 19 - 19   26 - 36
4 Twijzel 17 - 32   47 - 25 11 Birdaard 19 - 16   20 - 38
5 Ropta Boys 20 - 32   35 - 31 12 Suameer 20 - 16   24 - 49
6 ASC 19 - 31   37 - 35 13 GSVV 19 - 12   15 - 43
7 Lions '66 19 - 27   40 - 34 14 VCR 18 - 11   21 - 46

 

 

Programma zaterdag 19 maart

7242 14:30 WTOC 1 - VCR 1 J. de Klein
16171 14:30 WTOC 2 - Dokkum 2  
39231 15:00 Buitenpost 5 - WTOC 3  
96026 10:45 WTOC B1 - Blauw Wit '34 B6  
100672 11:15 Be Quick D D5 - WTOC D1  
116470 9:30 Anjum D2G - WTOC D2G  
103851 9:00 Kootstertille SC E1 - WTOC E1G  
111627 8:45 Be Quick D F3 - WTOC F1G  
111473 10:45 Amelandia F2G - WTOC F2G  
119938 10:30 WTOC MP 1 - Dokkum MP1G  
119945 10:45 Anjum MP 1 - WTOC MP 1  
119939 11:15 WTOC MP1 - VC Trynwalden MP2  
119952 11:30 Ternaard MP 1 - WTOC MP 1  
40686 14:00 ONT VR2 - WTOC VR1  
85244 12:15 Zuidhorn MB1 - ST WTOC/Oostergo MB1  
85827 9:00 ST WTOC/Oostergo MC1 - Friese Boys MC1  

De wedstrijden van MP worden gespeeld in Oudwoude

Programma  woensdag 23 maart

85670 19:00 ST WTOC/Oostergo MB1 - Boornbergum '80 MB 1  

 

Programma zaterdag 26 maart

6729 14:00 ASC 1 - WTOC 1 D. van Gulik
16170 14:30 WTOC 2 - Be Quick D 3  
38952 14:00 Kootstertille SC 3 - WTOC 3  
116634 10:15 SJO Bergum BCV Combinatie D6 - WTOC D2G  
111045 9:00 WTOC F2G - VIOD F2G  
119933 10:00 Dokkum MP1G - WTOC MP1  
119940 10:15 WTOC MP1 - Anjum MP1  
119960 10:45 VC Trynwalden MP2 - WTOC MP1  
119941 11:00 WTOC MP1 - Ternaard MP1  
85525 09:00 ST WTOC/Oostergo MB 1 - Zuidhorn MB 1  
85770 10:35 ST WTOC/Oostergo MC 1 - SC Berlikum MC 1  
           
           

De wedstrijden van MP worden gespeeld in Dokkum

Programma  maandag 28 maart

7054 14:30 WTOC 1 - VIOD 1  


Zaterdag 2 april

7372 14:30 Lauwers De 1 WTOC 1 DA Dijkstra
15694 14:30 BCV 3 WTOC 2  
39332 14:30 WTOC 3 S.C. Stiens 5  
96106 11:00 WTOC B1 SJO Feanstars B2  
100776 9:00 Ternaard D1 WTOC D1  
116624 10:15 V en V'68 D2 WTOC D2G  
103997 9:00 WTOC E1G Anjum E1  
111703 8:45 VVT F1G WTOC F1G  
114523 9:10 WTOC F2G Blija F1G  
119942 10:00 WTOC MP1 Dokkum MP1G  
119949 10:15 Anjum MP1 WTOC MP1  
119943 10:45 WTOC MP1 VC Trynwalden MP2  
119956 11:00 Ternaard MP1 WTOC MP1  
40771 14:30 ST WTOC VR1 SJO Bergum BCV Comb VR3  
85527 9:00 ST WTOC/Oostergo MB1 Drogeham MB1  
86344 10:45 ST WTOC/Oostergo MC1 MKV'29 MC2  

N.B. De wedstrijden van de MP worden gespeeld in Anjum

 

 

 

 


UITSLAGEN

Programma 4e klasse B op 5 maart:
 

VC Trynwalden - V en V'68 3-1
Ropta Boys - Lions'66 2-1
GSVV - Lauwers De 0-2
WTOC - VIOD afg.
ASC - Suameer 1-0
Leovardia - VCR 2-1
Birdaard FC - Twijzel SC 2-3

Stand op 5 maart
 

1 VIOD 17 - 39   52 - 22 8 V en V '68 18 - 22   22 - 31
2 Trynwalden 18 - 39   48 - 17 9 De Lauwers 17 - 20   25 - 34
3 WTOC 16 - 38   37 - 14 10 Leovardia 17 - 15   22 - 35
4 Twijzel 15 - 32   46 - 20 11 Birdaard 17 - 15   19 - 35
5 Ropta Boys 18 - 29   31 - 26 12 Suameer 18 - 12   20 - 46
6 ASC 17 - 28   35 - 32 13 VCR 16 - 11   19 - 39
7 Lions '66 17 - 23   36 - 33 14 GSVV 17 - 10   13 - 41

Spieren voor spieren ( helaas is de wedstrijd afgelast).
Deze actie wordt op een nader te bepalen tijdstip alsnog gehouden.

Komende zaterdag zal er veel aandacht worden besteed aan de actiedag "Spieren voor Spieren".
We proberen die dag zoveel mogelijk geld bij elkaar te krijgen om onze buren van Sportpark de Wygeast
financieel te steunen voor de Spierathlon op 4 juni.

 

Programma zaterdag 5 maart

WTOC 1 - VIOD 1 B.F. Pleiter afg.
WTOC 2 - Be Quick D 3 afg
Hardegarijp 5 - WTOC 3 3-0
WTOC B1 - Be Quick D B3 afg
Marrum D1 - WTOC D1 3-4
V en V '68 E2 - WTOC E1G afg
SJO Bergum BCV C. F4 - WTOC F1G afg
WTOC F2G - VIOD F2G afg.
Hardegarijp MC1 - ST WTOC/Oostergo MC1 6-2


Programma 4e klasse B op 27 februari: Inhaalprogramma
 

WTOC - Ropta Boys 2-0
De Lauwers - Lions '66 1-3
Twijzel SC - VCR afg.

Stand op 27 februari

1 VIOD 17 - 39   52 - 22 8 V en V '68 17 - 22   21 - 28
2 WTOC 16 - 38   37 - 14 9 De Lauwers 16 - 17   23 - 34
3 Trynwalden 17 - 36   45 - 16 10 Birdaard 16 - 15   17 - 32
4 Twijzel 14 - 29   43 - 18 11 Leovardia 16 - 12   20 - 34
5 Ropta Boys 17 - 26   29 - 25 12 Suameer 17 - 12   20 - 45
6 ASC 16 - 25   34 - 32 13 VCR 15 - 11   18 - 37
7 Lions '66 16 - 23   35 - 31 14 GSVV 16 - 10   13 - 39

 

Programma zaterdag 27 februari

WTOC 1 - Ropta Boys 1 2-0
VCR D1G - WTOC D1 (beker) 9-0
WTOC E1 - Kollum E3 4-4
Oostergo F1 - WTOC F1 afg.

 

Programma 4e klasse B op 20 februari:
 

Lions'66 - WTOC 2-0
V en V'68 - Leovardia 0-0
VIOD - ASC 5-1
Suameer - Ropta Boys 0-2
VCR - VC Trynwalden 3-1
Lauwers De - Birdaard FC 4-1
Twijzel SC - GSVV 3-1

Stand op 20 februari
 

1 VIOD 17 - 39   52 - 22 8 Lions '66 15 - 20   32 - 30
2 Trynwalden 17 - 36   45 - 16 9 De Lauwers 15 - 17   22 - 31
3 WTOC 15 - 35   35 - 14 10 Birdaard 16 - 15   17 - 32
4 Twijzel 14 - 29   43 - 18 11 Leovardia 16 - 12   20 - 34
5 Ropta Boys 16 - 26   29 - 23 12 Suameer 17 - 12   20 - 45
6 ASC 16 - 25   34 - 32 13 VCR 15 - 11   18 - 37
7 V en V '68 17 - 22   21 - 28 14 GSVV 16 - 10   13 - 39

 

Programma zaterdag 20 februari

6907 14:30 Lions'66 1 - WTOC 1 2-0
16019 13:00 VIOD 2 - WTOC 2 2-0
38858 14:30 WTOC 3 - ASC 3 afg.
40541 14:30 ST WTOC VR1 - Blija VR 1 5-3

 

 

 

Programma dinsdag 9 februari

oefen Broekster Boys 2 - WTOC 1 3-3

 

Programma 4e klasse B op 13 februari:

VC Trynwalden - Lions'66 5-0
Ropta Boys - ASC 2-4
GSVV - VCR 2-1
WTOC - V en V'68 3-0
Leovardia - VIOD 4-1
Lauwers De - Twijzel SC afg
Birdaard FC - Suameer 3-1

Stand op 13 februari

 

1 Trynwalden 16 - 36   44 - 13 8 Lions '66 14 - 17   30 - 30
2 VIOD 16 - 36   47 - 21 9 Birdaard 15 - 15   16 - 28
3 WTOC 14 - 35   35 - 12 10 De Lauwers 14 - 14   18 - 30
4 Twijzel 13 - 26   40 - 17 11 Suameer 16 - 12   20 - 43
5 ASC 15 - 25   33 - 27 12 Leovardia 15 - 11   20 - 34
6 Ropta Boys 15 - 23   27 - 23 13 GSVV 15 - 10   12 - 36
7 V en V '68 16 - 21   21 - 28 14 VCR 14 - 8   15 - 36

 

Programma zaterdag 13 februari

6853 14:30 WTOC 1 - V en V'68 1 3-0
16169 14:30 WTOC 2 - Harkemase Boys 3 0-0
38952 14:00 Kootstertille SC 3 - WTOC 3 afg
oefen 9:30 WTOC E1 - VC Trynwalden E4  
40600 12:00 Lauwers De VR1 - ST WTOC VR1 0-2

 

 

Programma 4e klasse B op 6 februari: Inhaalprogramma

De Lauwers - Ropta Boys 2-3
GSVV - VIOD 0-4
Birdaard - V en V'68 0-1

Stand op 6 februari

1 VIOD 15 - 36   46 - 17 8 Lions '66 13 - 17   30 - 25
2 Trynwalden 15 - 33   39 - 13 9 De Lauwers 14 - 14   18 - 30
3 WTOC 13 - 32   32 - 12 10 Birdaard 14 - 12   13 - 27
4 Twijzel 13 - 26   40 - 17 11 Suameer 15 - 12   19 - 40
5 Ropta Boys 14 - 23   25 - 19 12 VCR 13 - 8   14 - 34
6 ASC 14 - 22   29 - 25 13 Leovardia 14 - 8   16 - 33
7 V en V '68 15 - 21   21 - 25 14 GSVV 14 - 7   10 - 35

 

Programma zaterdag 6 februari

ST WTOC VR1 - ONT VR 2 5-3
Franeker za 1 (koploper 5e klasse) - WTOC 1 oefen 0-1 Jilles Bosma
ONT 3 - WTOC 2 oefen 1-8

 

 

 

Programma 4e klasse B op 30 januari:

Lions'66 - GSVV  
ASC - WTOC afg.
V en V'68 - Ropta Boys 1-0
VIOD - Lauwers De 9-3
Suameer - VC Trynwalden 1-0
VCR - Birdaard FC afg.
Twijzel SC - Leovardia  

Programma zaterdag 30 januari

6729 14:00 ASC 1 - WTOC 1 R. Doornbos
oefen 14:00 WTOC 2 - ASC 2 afg

Stand op 30 januari

1 VIOD 14 - 33   42 - 17 8 Lions '66 13 - 17   30 - 25
2 Trynwalden 15 - 33   39 - 13 9 De Lauwers 13 - 14   16 - 27
3 WTOC 13 - 32   32 - 12 10 Birdaard 13 - 12   13 - 26
4 Twijzel 13 - 26   40 - 17 11 Suameer 15 - 12   19 - 40
5 ASC 14 - 22   29 - 25 12 VCR 13 - 8   14 - 34
6 Ropta Boys 13 - 20   22 - 17 13 Leovardia 14 - 8   16 - 33
7 V en V '68 14 - 18   20 - 25 14 GSVV 13 - 7   10 - 31

 

 

 

 

Programma 4e klasse B op 23 januari

Trynwalden - ASC 2-0
GSVV - VIOD afg.
WTOC - Ropta Boys afg.
Leovardia - Suameer 4-0
Lauwers De - Lions'66 afg.
Birdaard - V en V'68 afg
Twijzel - VCR afg

Stand op 23 januari:
 

1 Trynwalden 14 - 33   39 - 12 8 V en V '68 13 - 15   19 - 25
2 WTOC 13 - 32   32 - 12 9 De Lauwers 12 - 14   13 - 18
3 VIOD 13 - 30   33 - 14 10 Birdaard 13 - 12   13 - 26
4 Twijzel 13 - 26   40 - 17 11 Suameer 14 - 9   18 - 40
5 ASC 14 - 22   29 - 25 12 VCR 13 - 8   14 - 34
6 Ropta Boys 12 - 20   22 - 16 13 Leovardia 14 - 8   16 - 33
7 Lions '66 13 - 17   30 - 25 14 GSVV 13 - 7   10 - 31

Programma zaterdag 23 januari

6635 WTOC 1 - Ropta Boys afgelast
oefen WTOC 1 - Rijperkerk 1 2-3 (Jaap de Bruin, Sytze de Boer)
oefen WTOC 2 - ASC 2 afg. naar 30 jan.

 

Programma woensdag 27 januari

oefen 19:00 Kollum B1 - WTOC B1 afg

 

 

 

Programma dinsdag 19 januari

oefen 20:00 Anjum 1 - WTOC 1 afg

Programma donderdag 14 januari !!

oefen 20:00 WTOC 1 - Harkema Opeinde 1 2-0 Jaap de Bruin en Sybren Bosma

Programma 16 januari 2016

FVVK: WTOC 1 spelen in de sporthal te Kollum van 18.00 - 22.00 uur. ( 2 teams )

Programma zaterdag 16 januari

oefen 12:15 Zwaagwesteinde zm 2 - WTOC 2 0-1 Sietse de Boer

 

 

Programma 9 januari 2016

FVVK WTOC VR1 spelen in de sporthal te Kollum van 19.00 - 23.00 uur met  2 teams
De dames van WTOC zijn eerste geworden. Gefeliciteerd!

 

Programma Zaterdag 2 januari Aanvang 13:00 uur
Mixtoernooi van WTOC in de van der Bij hal

Team A:
Maaike van Kammen
Heine de Bruin
Foeke
Jilles Bosma
Tsjalling Kamstra
Lemke Dijkstra
Jitze Keizer
Sybren Bosma

Team B:
Sita Elzinga
Tedo de Bruin
Erik Jan Dijkstra
Auke Kamstra
Nyckle Vlasma
Esther Bosma
Oane Westra
Doetie Zijlstra
Lisa Elzinga

Team C:
Line Couperus
Berend Jan Prins
Boukje de Vries
Hendrik Keizer
Pieter Johan Wijbenga
Joukje Smeding
Gosse Tjalsma
Rick de Vries

Team D:
Martha van Assen
Taede van der Ploeg
Matthijs de Vries
Rutmer Loonstra
Dennis Bosgraaf
Janna Rozema
Jilmer Dijkstra
Ilse Marije de Boer

Team E:
Willie Merkus
Jaap de Bruin
Erik Bruinsma
Aant Keizer
Fiona Holtrop
Iris Bosgraaf
Nyckele Smeding
Henry van der Zwaag

 

2016

 

 

 

Maandag 28 december:
18:45 : Poulefase DHW-toernooi Buitenpost
De Haan Westerhoff toernooi poster

 

Programma 19 december

WTOC 1 - GSVV 1 4-0
VVT 3 - WTOC 3 6-1
ST WTOC/Zwaagwesteinde VR1 - ONT VR2 afg.
Buitenpost MC1 - ST WTOC/Oostergo MC1 3-7

 

Programma 4e klasse B op 19 december ( inhaal)

ASC - Twijzel 0-2
WTOC - GSVV 4-0
Ropta Boys - V en V '68  

Stand op19 december 2015

 

1 WTOC 13 - 32   32 - 12 8 V en V '68 13 - 15   19 - 25
2 Trynwalden 13 - 30   37 - 12 9 De Lauwers 12 - 14   13 - 18
3 VIOD 13 - 30   33 - 14 10 Birdaard 13 - 12   13 - 26
4 Twijzel 13 - 26   40 - 17 11 Suameer 13 - 9   18 - 36
5 ASC 13 - 22   29 - 23 12 VCR 13 - 8   14 - 34
6 Ropta Boys 12 - 20   22 - 16 13 GSVV 13 - 7   10 - 31
7 Lions '66 13 - 17   30 - 25 14 Leovardia 13 - 5   12 - 33

 

Programma 4e klasse B op 12 december

Trynwalden - WTOC 3-0
Ropta Boys - Birdaard 1-0
Lions'66 - Leovardia 5-1
ASC - De Lauwers 2-1
V en V'68 - Twijzel 0-5
Suameer - GSVV 2-0
VCR - VIOD 0-3

Stand op 12 december
 

1 Trynwalden 13 - 30   37 - 12 8 De Lauwers 12 - 14   13 - 18
2 VIOD 13 - 30   33 - 14 9 V en V '68 12 - 14   18 - 24
3 WTOC 12 - 29   28 - 12 10 Birdaard 13 - 12   13 - 26
4 Twijzel 12 - 23   38 - 17 11 Suameer 13 - 9   18 - 36
5 ASC 12 - 22   29 - 21 12 VCR 13 - 8   14 - 34
6 Ropta Boys 11 - 19   21 - 15 13 GSVV 12 - 7   10 - 27
7 Lions '66 13 - 17   30 - 25 14 Leovardia 13 - 5   12 - 33

Programma 12 december

VC Trynwalden 1 - WTOC 1  3-0
Friese Boys 4 - WTOC 3 7-2
WTOC B1 - Buitenpost B2 1-3
WTOC E1G - SJO Bergum BCV Combinatie E7 7-2 Najaarskampioen!! FOTO'S
VVT F1G - WTOC F2G 7-1
Hardegarijp VR1 - ST WTOC/Zwaagwesteinde VR1 0-2
ST WTOC/Oostergo MB1 - Kootstertille SC MB1 4-0
ST WTOC/Oostergo MC1 - SC Berlikum MC1  

Wedstrijd WTOC E1G:
Zaterdag 12 december is WTOC E1 najaarskampioen geworden bij de laatste thuiswedstrijd.
In een prachtig seizoen waar in een keer gelijk gespeeld werd en voor de rest alles gewonnen.
Een hoog doel saldo van 123 goals en 14 goals tegen een terechte kampioen.

 

 

 

 

Programma donderdag 3 december

Dracht'Boys MB 1 - ST WTOC/Oostergo MB 1 3-4

Programma 4e klasse B op 5 december

GSVV - Ropta Boys 0-2
VIOD - Lions'66 1-1
Leovardia - Trynwalden 1-3
VCR - ASC 0-5
De Lauwers - V en V'68 1-1
Birdaard   - WTOC 0-3
Twijzel   - Suameer 6-0

Stand op 5 december
 

1 WTOC 11 - 29   28 - 9 8 De Lauwers 11 - 14   12 - 16
2 Trynwalden 12 - 27   34 - 12 9 Lions '66 12 - 14   25 - 24
3 VIOD 12 - 27   30 - 14 10 Birdaard 12 - 12   13 - 25
4 Twijzel 11 - 20   33 - 17 11 VCR 12 - 8   14 - 31
5 ASC 11 - 19   27 - 20 12 GSVV 11 - 7   10 - 25
6 Ropta Boys 10 - 16   20 - 15 13 Suameer 12 - 6   16 - 36
7 V en V '68 11 - 14   18 - 19 14 Leovardia 12 - 5   11 - 28

Programma 5 december

Birdaard FC 1 - WTOC 1 0-3
Broekster Boys 3 - WTOC 2 7-1
WTOC 3 - VVT 3 afg
Zwaagwesteinde B2 - WTOC B1 afg
Friese Boys D1 - WTOC D1 0-22
WTOC D2G - Monnik De D2G 2-2
Opende E4G - WTOC E1G 0-19
Be Quick D F3 - WTOC F1G 1-2
WTOC F2G - VCR F2 2-1
ST WTOC/Zwaagwesteinde VR1 - Leeuwarder Zwaluwen VR1 1-3
Boornbergum'80 MB1 - ST WTOC/Oostergo MB1 afg
ST WTOC/Oostergo MC1 - Leeuwarder Zwaluwen MC1 1-2

Wedstrijd van WTOC F2G:
Goals: Tieme Wessel van der Ploeg, Lieuwe Jan van Assen

 

Programma 8 december

53621 19:30 Ternaard B1 - WTOC B1 afgelast

 

 

 

Programma 4e klasse B op 28 november

Trynwalden   Birdaard 4-1
Ropta Boys   Leovardia 4-0
Lions'66   VCR 1-1
WTOC   GSVV afg.
ASC   Twijzel afg.
V en V'68   VIOD 1-2
Suameer   De Lauwers 3-1

Stand op 28 november 2015

1 WTOC 10 - 26   25 - 9 8 De Lauwers 10 - 13   11 - 15
2 VIOD 11 - 26   29 - 13 9 Lions '66 11 - 13   24 - 23
3 Trynwalden 11 - 24   31 - 11 10 Birdaard 11 - 12   13 - 22
4 Twijzel 10 - 17   27 - 17 11 VCR 11 - 8   14 - 26
5 ASC 10 - 16   22 - 20 12 GSVV 10 - 7   10 - 23
6 Ropta Boys 9 - 13   18 - 15 13 Suameer 11 - 6   16 - 30
7 V en V '68 10 - 13   17 - 18 14 Leovardia 11 - 5   10 - 25

Programma 28 november

6348 14:30 WTOC 1 - GSVV 1 afg.
38510 14:30 Hardegarijp 5 - WTOC 3 afg.
53679 10:30 WTOC B1 - VVT B1G afg.
58722 9:00 WTOC D1 - Be Quick D D4 11-0
69133 9:15 WTOC E1G - SJO Bergum BCV Combinatie E7 afg.
75570 9:00 WTOC F1G - ODV F1 6-2
75572 9:00 VVT F1G - WTOC F2G afg.
40383 12:15 ST VIOD/Friese Boys VR3 - ST WTOC/Zwaagwesteinde VR1 afg.
85639 12:00 Drachtster Boys MB1 - ST WTOC/Oostergo MB1 afg.
86184 11:30 Buitenpost MC1 - ST WTOC/Oostergo MC1  

Programma 30 november

56806 19:00 WTOC D1 - VIOD D2G afg

 

 

 

Programma dinsdag 24 november

oefen 19:30 WTOC 2 - Zwaagwesteinde 2 afg.

 

Programma woensdag 25 november
Toernooi tussen Zwaagwesteinde en WTOC MP
Aanvang half 5 bij Zwaagwesteinde

Schema oefen toernooi

                                             Veld1                                  Veld2

16:30 - 16:43           VVZ MP 1 - VVZ MP 2            VVZ MP 3 - WTOC MP1

16:44 - 16:57           WTOC MP2 - VVZ MP 1          VVZ MP 2 - VVZ MP 3

16:58 - 17:11           WTOC MP1 - WTOC MP2        VVZ MP 3 - VVZ MP 1

                                                 Pauze

17:36 - 17:41           WTOC MP1 - VVZ MP 2          VVZ MP 2 - WTOC MP2

17:42 - 17:57           VVZ MP 1 - WTOC MP1          WTOC MP2 - VVZ MP 3  

Tussen de derde en vierde wedstrijden is er een pauze van een 15 min. ,zodat spelers wat ranja krijgen en ouders koffie ( als de kantine beschikbaar is )

Mogelijk komt er een derde kleiner veldje voor de teams die niet spelen. Die kunnen daar op ballen in een 2 tegen 2 vorm met kleine goaltjes.

 

 

Programma 18 november

53039 19:00 Friese Boys B1 - WTOC B1 4-2
88240 19:00 Sc Bolsward MB1 - WTOC /Oostergo MB1 8-0

 

Programma donderdag 19 november

oefen 20:00 WTOC 1 - Kollum1 5-3

 

Programma zaterdag 21 november

WTOC onder 23 - SC Franeker onder 23 6-7 ( oefen)
WTOC D1 - Birdaard FC D1 3-1
Wardy VR 1 - St WTOC/ Zwaagwesteinde VR1 afg.
VC Trynwalden MC1 - ST WTOC/Oostergo MC1 5-1

Het beker avontuur van SWO is voorbij. Hoofdklasser Trynwalden was in eigen huis te sterk.

SWO verloor de wedstrijd vooral in de eerste helft,Trynwalden was veel gretiger wonnen alle duels en fouten werden genadeloos afgestraft. Met rust stond het 5-0. De tweede helft toonde SWO meer inzet en lef wat resulteerde in een mooi doelpunt van Aebelina Kampen. 

 

 

 

Programma 4e klasse B op 14 november

GSVV - Trynwalden 1-2
VIOD - Suameer 4-1
Leovardia - WTOC 0-2
VCR - V en V'68 3-4
De Lauwers - Ropta Boys afg.
Birdaard   - ASC 2-1
Twijzel   - Lions'66 4-2

Stand op 14 november

1 WTOC 10 - 26   25 - 9 8 Lions '66 10 - 12   23 - 22
2 VIOD 10 - 23   27 - 12 9 Birdaard 10 - 12   12 - 18
3 Trynwalden 10 - 21   27 - 10 10 Ropta Boys 8 - 10   14 - 15
4 Twijzel 10 - 17   27 - 17 11 VCR 10 - 7   13 - 25
5 ASC 10 - 16   22 - 20 12 GSVV 10 - 7   10 - 23
6 V en V '68 9 - 13   16 - 16 13 Leovardia 10 - 5   10 - 21
7 De Lauwers 9 - 13   10 - 12 14 Suameer 10 - 3   13 - 29

 

Programma 14 november

Leovardia 1 - WTOC 1 0-2
Rijperkerk 2 - WTOC 2 2-2
WTOC 3 - Birdaard FC 3 1-6
Ternaard B1 - WTOC B1 afg
Anjum D1 - WTOC D1 afg
WTOC D2G - GSVV D1 4-3
Noordbergum E1G - WTOC E1G 1-9
Dokkum F1G - WTOC F1G 15-0
ST WTOC/Zwaagwesteinde VR1 - Noordbergum VR1 3-3
ST WTOC/Oostergo MB1 - Waskemeer MB1 7-2
ST WTOC/Oostergo MC1 - ONB MC1 afgelast

 

 

 

Programma 4e klasse B op 7 november

Trynwalden - VIOD 6-0
Ropta Boys - Twijzel 2-3
WTOC - Lauwers De 2-0
ASC - GSVV 2-0
V en V'68 - Lions'66 3-3
Suameer - VCR 2-2
Leovardia - Birdaard 1-1

Stand op 7 november

1 WTOC 9 - 23   23 - 9 8 Ropta Boys 8 - 10   14 - 15
2 VIOD 9 - 20   23 - 11 9 V en V '68 8 - 10   12 - 13
3 Trynwalden 9 - 18   25 - 9 10 Birdaard 9 - 9   10 - 17
4 ASC 9 - 16   21 - 18 11 VCR 9 - 7   10 - 21
5 Twijzel 9 - 14   23 - 15 12 GSVV 9 - 7   9 - 21
6 De Lauwers 9 - 13   10 - 12 13 Leovardia 9 - 5   10 - 19
7 Lions '66 9 - 12   21 - 18 14 Suameer 9 - 3   12 - 25

Programma 7 november

WTOC 1 - Lauwers De 1 2-0
WTOC 2 - BCV 3 1-3
S.C. Stiens 5 - WTOC 3 5-0
Drogeham B1 - WTOC B1 3-2
WTOC D1 - Ropta Boys D2G 9-4
V en V'68 D2 - WTOC D2G 11-1
WTOC E1G - ONB E6G 25-1
WTOC F1G - Jistrum F1G 2-3
Lauwers De F2G - WTOC F2G 9-0
SJO Bergum BCV Combinatie VR3 - ST WTOC/Zwaagwesteinde VR1 0-4
Drogeham MB1 - ST WTOC/Oostergo MB1 2-0
MKV'29 MC2 - ST WTOC/Oostergo MC1 3-7

Swo MC1 speelde in Leeuwarden een wedstrijd met twee gezichten. De eerste helft was swo beter als mkv maar swo was ook erg slordig. Posities werden niet goed gehouden en persoonlijke fouten zorgden voor een 2-0 achterstand. Gelukkig zorgde Aebelina Kampen net voor rust voor de aansluitingstreffer. Na rust een heel ander swo. mkv werd direct achteruit gedrukt en swo maakte snel de 2-2 door Christie Wiersma. Swo werd steeds sterker en creŽerde steeds meer kansen dit resulteerde in de 2-3 voorsprong. swo combineerde vrolijk door wat zorgde voor de 2-4 en 2-5 door de uitblinkster Hinke Kuiken. Mkv maakte nog 3-5 maar het slot akkoord was voor swo. Aebelina schoot hard de 3-6 binnen en de zevenklapper werd gemaakt door Hinke Kuiken.Hinke Kuiken sloot de wedstrijd af met een hattrick. Een super tweede helft dames.

 

 

 

Woensdag 28 oktober

Drachten VR 1  - St WTOC/Zwaagwesteinde VR1 beker  2-1

Donderdag 29 oktober

WTOC D2G - Dokkum D2G 1-0

Programma 4e klasse B op 31 oktober

GSVV - Birdaard   3-2
Lions'66 - Suameer 4-4
V en V'68 - ASC 2-4
VIOD - Ropta Boys 3-0
VCR - WTOC 1-1
Lauwers De - Leovardia 2-1
Twijzel SC - Trynwalden 3-4

Stand op 31 oktober ( laatste speeldag periode 1)

 

1 VIOD 8 - 20   23 - 5 8 Ropta Boys 7 - 10   12 - 12
2 WTOC 8 - 20   21 - 9 9 V en V '68 7 - 9   9 - 10
3 Trynwalden 8 - 15   19 - 9 10 Birdaard 8 - 8   9 - 16
4 ASC 8 - 13   19 - 18 11 GSVV 8 - 7   9 - 19
5 De Lauwers 8 - 13   10 - 10 12 VCR 8 - 6   8 - 19
6 Twijzel 8 - 11   20 - 13 13 Leovardia 8 - 4   9 - 18
7 Lions '66 8 - 11   18 - 15 14 Suameer 8 - 2   10 - 23

VIOD pakt de eerste periode

 

Zaterdag 31 oktober

VCR 1 - WTOC 1 1-1
Dokkum 2 - WTOC 2 5-1
WTOC 3 - Buitenpost 5 3-0
WTOC B1 - Buitenpost B2 afg
Dokkum D1G - WTOC D1 5-0
Anjum D2G - WTOC D2G 9-3
Ropta Boys E2 - WTOC E1G 0-13
Oostergo F1 - WTOC F1G 6-2
WTOC F2G - Holwerd F1 1-8
ST WTOC/Zwaagwesteinde VR1 - ONT VR2 naar 4 november
ST WTOC/Oostergo MB1 - Zuidhorn MB1 afg
Friese Boys MC 1 - ST WTOC/ Oostergo MC1 6-3

 

 

 

Dinsdag 20 oktober

Twijzel 3 - WTOC 3 2-5

Donderdag 22 oktober

Oefen WTOC onder de "23" - Broekster W‚lden A1 (hoofdklasse) 3-7

 

Zaterdag 24 oktober 4e klasse B  ( inhaal)

VIOD - GSVV 1-1
Suameer - Leovardia 1-1

Stand op 24 oktober

1 WTOC 7 - 19   20 - 8 8 ASC 7 - 10   15 - 16
2 VIOD 7 - 17   20 - 5 9 V en V '68 6 - 9   7 - 6
3 Trynwalden 7 - 12   15 - 6 10 Birdaard 7 - 8   7 - 13
4 Twijzel 7 - 11   17 - 9 11 VCR 7 - 5   7 - 18
5 Ropta Boys 6 - 10   12 - 9 12 Leovardia 7 - 4   8 - 16
6 Lions '66 7 - 10   14 - 11 13 GSVV 7 - 4   6 - 17
7 De Lauwers 7 - 10   8 - 9 14 Suameer 7 - 1   6 - 19

Zaterdag 24 oktober

WTOC 3 - Kootstertille SC 3 1-4
Friese Boys B1 - WTOC B1 afg
Veenwouden SC D2G - WTOC D1 0-11
WTOC E1G - VIOD E2G 17-0
ST WTOC/Zwaagwesteinde VR1 - ST Dokkum/Ropta Boys VR1 1-0
Veenwouden SC MB1 - ST WTOC/Oostergo MB1 1-1

 

 

Programma 4e klasse B op 17 oktober

Trynwalden - Lauwers De 1-1
Ropta Boys - VCR 3-1
WTOC - Twijzel SC 3-1
ASC - Lions'66 3-2
Suameer - V en V'68 1-2
Leovardia - GSVV 0-2
Birdaard - VIOD 0-6


Stand op 17 oktober

1 WTOC 7 - 19   20 - 8 8 ASC 7 - 10   15 - 16
2 VIOD 6 - 16   19 - 4 9 V en V '68 6 - 9   7 - 6
3 Trynwalden 7 - 12   15 - 6 10 Birdaard 7 - 8   7 - 13
4 Twijzel 7 - 11   17 - 9 11 VCR 7 - 5   7 - 18
5 Ropta Boys 6 - 10   12 - 9 12 Leovardia 6 - 3   7 - 15
6 Lions '66 7 - 10   14 - 11 13 GSVV 6 - 3   5 - 16
7 De Lauwers 7 - 10   8 - 9 14 Suameer 6 - 0   5 - 18

Even een vergelijking met vorig seizoen in de 3e klasse B:

Stand op 25 oktober 2014

1 ONT 7